Staj Başvurusu

ÖNEMLİ
Kurumumuz Cumartesi-Pazar ve Resmi tatil -Bayram  günlerinde çalışmamaktadır.Staj tarihlerini girerken ve gün sayısını belirlerken bu duruma dikkat etmeniz önem arz etmektedir.(2020 yılı yaz döneminde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ve Kurban bayramı mevcuttur)
Staj başvuru kaydınız alındığında en geç 3 gün içerisinde tarafınıza staj başvuru kaydınızın alındığı ile ilgili mail gönderilecektir.
Staj başvuru değerlendirme sonuçları 29.04.2020-04.05.2020 tarihleri aralığında açıklanacak olup ve tarafınızla iletmiş olduğunuz iletişim adreslerinden bağlantıya geçilecektir. Staj başvurunuz kabul edildiğinde;
Öğrenim gördüğünüz eğitim kurumunuz ile bağlantıya geçmeniz ve eğitim kurumunuz tarafından hazırlanmış olan staj formu ile kurumumuza müracaatta bulunmanız gerekmektedir.Müracaatta bulunurken getirmiş olduğunuz staj formuna kurumumuz tarafından staj tarihleriniz girilecek ve bu bilgilere istinaden eğitim kurumunuz tarafından sigorta işlemleriniz gerçekleştirilecektir.

NOT: Laboratuvar stajı Elinsan Çevresel Deney Laboratuvarı Bünyesinde, İşletme stajı ise Elinsan Çevre Teknolojileri bünyesinde gerçekleşecektir.

Laboratuar
İşletme